INSUMMIT nav logo
Czy rakieta jest silniejsza od wirusa? – czyli krótka historia o ewolucji polskiego podróżnika.
#podróże #czaswolny #adaptacja #konsumenci
SCENA FILTRACJA
FENOMENY
SESJA MODEROWANA

12.45 PIĄTEK, 23 WRZEŚNIA

Świat w przeciągu ostatnich lat wymusza na nas ciągłą adaptację – pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie, kryzysy finansowe. Branża turystyczna przechodzi trudny czas i to o niej i podróżowaniu będzie nasza opowieść. Przeanalizujemy to jak zmieniały się zachowania podróżników od 2018 do 2022 roku i jaki wpływ wywarł na nich wirus, wojna, czy inflacja. Opowiemy również o tym jak badania wspierały firmy z branży turystycznej, umożliwiając wgląd w potrzeby klientów i dostosowanie do nich oferty.

FESTIWAL INSUMMIT

Przemek Huk

Research Manager
Insight Lab

Z branżą badawczą związany od 2011 roku. Specjalizuje się w badaniach marki oraz badaniach konsumenckich i segmentacyjnych. Posiada szerokie doświadczenie we współpracy z firmami z rynku FMCG, IT, utilities, telekomunikacyjnego czy kulturalnego. Na co dzień badacz wykorzystujący zaawansowane analizy do profilowania klientów, wspomagający strategię i komunikację marek. Współpracował m.in. z Kaufland, Rossmann, Selgros, Carrefour, Jeronimo Martins, Żabka, Jysk, Sygnity, Novartis, PGNiG, KOGENERACJA S.A., Energa, Total Money.
Marcin Glądała

wiceprezes zarządu
Klub Podróżników Soliści

Z branżą eventową oraz turystyczną związany od 2012 roku. Na co dzień zarządza działalnością operacyjną największego Klubu Podróżników w Polsce. Posiada bogate doświadczenie biznesowe w realizacji eventów oraz organizacji podróży – biznesowych, incentive travel, turystyka narciarska oraz adventure travel. Dzięki jego rozległym doświadczeniom biznesowym i podróżniczym jest regularnie zapraszany przez ogólnokrajowe media w roli eksperta oraz największe targi podróżnicze jako prelegent. Jest współinicjatorem wielu inicjatyw podróżniczych w tym m.in. Ogólnopolskiego Badania Podróżników, Live Wild Winter Camp, czy wyprawowy sylwester w Jordanii – połączenie podróży oraz imprezy sylwestrowej dla 300 osób na pustyni Wadi Rum