INSUMMIT nav logo

FINANSE

BUTELKOWNIA
TREND IMPACT

SESJA KUROWANA

14.10 CZWARTEK, 22 WRZEŚNIA

Inflacja, recesja, stopy procentowe – to tematy, które coraz częściej pojawiają się w codziennych rozmowach. Jakie działania podejmujemy w czasie ekonomicznej niepewności? Jak rosną nasze wydatki, na czym i na co oszczędzamy? Czy myślimy o emeryturze? Jakie trendy związane z podejściem do finansów osobistych obserwujemy? To wszystko w module FINANSE.
Ola Gębarowska

Senior Customer Consultant
NielsenIQ

Badaczka rynku z wyboru i wykształcenia, członkini PTBRiO. Absolwentka socjologii UJ na specjalizacji: badanie rynku i analiza polityk publicznych. Ukończyła także pedagogikę o specjalności: animacja społeczno-kulturowa. Wcześniej związana z GfK Polonia, a obecnie z NielsenIQ, gdzie w ramach zespołu Consulting & Analytic Insights wspiera klientów z branży FMCG w obszarze analiz rynkowych oraz trendów konsumenckich.
Dorota Sierakowska

Founder of
Girls Money Club

Analityczka, inwestorka, finansistka i seryjna przedsiębiorczyni. Jest pierwszym w Polsce analitykiem, specjalizującym się wyłącznie w rynku surowcowym. Autorka książki „Świat surowców”, należącej do finansowych bestsellerów w Polsce. W 2017 roku otrzymała nagrodę Analityka Roku w plebiscycie FxCuffs. Założycielka społeczności „Girls Money Club”, gdzie uczy dziewczyny skutecznie i ambitnie zarządzać pieniędzmi
Tomasz Jaroszek

bloger finansowy, współautor książki "Śladami Warrena Buffetta"

Od 15 lat związany z edukacją finansową, szczególnie inwestowaniem i finansami osobistymi. Pracował jako dziennikarz ekonomiczny w redakcjach Bankier.pl, Comperia.pl, felietonista i komentator wydarzeń gospodarczych w mediach. Od 8 lat aktywny youtuber i podcaster, autor popularnych audycji finansowych, prelegent konferencji inwestycyjnych, autor książki „Śladami Warrena Buffetta”.

partnerzy badania: