INSUMMIT nav logo
Innowacyjna rola badaczy w procesach zielonych transformacji i dekarbonizacji firm – miękki audyt śladu węglowego i kreatywne rozwiązania.
#zielonatrnasformacja #17SDG #ESG #carbonfootprint #strategiabiznesowa #badaczedlaklimatu #nowekompetencje #innowacje
SCENA PLAC
GREENSPIRACJE
SESJA MODEROWANA

16.45 CZWARTEK, 22 WRZEŚNIA

Podczas naszego wystąpienia przedstawimy case zielonej transformacji klienta – firmy H2H.tech przeprowadzanej przy wsparciu agencji badawczej. Opowiemy na czym polegał komponent badawczy tego wieloetapowego procesu. Poznacie czym jest audyt miękki śladu węglowego, realizowany podczas wywiadów pogłębionych z pracownikami firmy. Dowiecie się o realizacji warsztatów wiedzowych i kreatywnych w oparciu o schemat design thinking, gdzie celem było wypracowanie angażujących rozwiązań obniżających ślad węglowy przez społeczność firmy. Klient podzieli się motywacjami oraz założeniami biznesowymi, a także efektami wdrożenia procesu w firmie. Pokarzemy czym jest zrównoważony rozwój w praktyce i że firmy w paradygmacie degrowth istnieją także na polskim rynku i czym mierzą swój sukces.
Katarzyna Król

Head of Sustainability Insights & Research
Zymetria

Badaczka rynku. Ekspertka podejścia jakościowego. Specjalizuje się w zakresie strategii dla marek zrównoważonych, a także komunikacji, badaniach społecznych oraz wypracowywaniu innowacji przy użyciu kreatywnych metod pracy. Tworzy narzędzia i metodologie badawcze. Łowczyni insigtów ze zdolnością przełożenia na rekomendacje biznesowe.
Marek Kosakowski

prezez zarządu, Business Development Director
Human2Human

Human2Human dostarcza klientom cyfrowe rozwiązania optymalizujące procesy w zakresie CRM, programów lojalnościowych, CX oraz komunikacji OMNICHANNEL. Jednocześnie specjalizuje się w dziedzinie audytów higieny i bezpieczeństwa danych. Marek przez wiele lat swojej kariery zawodowej zajmował się kategorią programów lojalnościowych, doradztwem CRM oraz szeroko pojętym customer experience.

FESTIWAL INSUMMIT