INSUMMIT nav logo
Najnowsze wieści z linii frontu badań ilościowych! Czyli zbiór najważniejszych rekomendacji dla badaczy od osób realizujących projekty.
#błędywbadaniach #kodeksdobrychpraktykbadacza #badaniailościowe #reakcjerespondentów #realizacjaprojektów
SCENA FILTRACJA
BADANIA I ANALIZY
SESJA MODEROWANA

15.45 PIĄTEK, 22 WRZEŚNIA

Nasza prezentacja będzie opowieścią o tym jak obecnie wygląda rzeczywistość realizacji badań ilościowych oraz jak duży wpływ na nią miała pandemia. Podczas wystąpienia przekażemy wiedzę jaką zebraliśmy od przedstawicieli działów realizacji z różnych firm badawczych. Będą to opinie (czasem krytyczne) zarówno menadżerów projektów jak i ankieterów, którzy mają bezpośredni kontakt z respondentami. Zaprezentujemy m.in. dane dotyczące optymalnej długości wywiadu, opowiemy o najczęstszych błędach w narzędziach oraz przybliżymy charakterystykę respondentów. Całość zostanie zgrabnie podsumowana najważniejszymi rekomendacjami dla badaczy, które wierzymy, że będą przydatne w kolejnych wyzwaniach.
Michał Kluczek

dyrektor zarządzający
Opinia24

Ekspert badań ilościowych. Szczególnie zainteresowany badaniami społecznymi, politycznymi oraz pomiarami konsumpcji mediów. Propagator automatyzacji procesów i zwolennik ciągłego doskonalenia w każdym aspekcie życia.