INSUMMIT nav logo

A gdyby cele zrównoważonego rozwoju (17 SDG) były Osobami – szybciej byś je pokochał/a?

WARSZTAT

14.00-16.00 ŚRODA, 27 WRZEŚNIA

Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki poznają 17 celów zrównoważonego rozwoju jako Osoby. Przedstawienie celów za pomocą specjalnie przygotowanych kart Person pozwoli zaangażować się w ich potrzeby, motywacje, problemy i oczekiwania. Między Celami/Osobami będą mogły zachodzić interakcje. Badawczym kontekstem będzie poznanie znaczenia poszczególnych celów dla polskiego społeczeństwa i konsumentów/konsumentek?
Katarzyna Król

Head of Sustainability Insights & Research
Zymetria

Head of Sustainability Insights & Reserach w agencji badawczo – analitycznej Zymetria. Badaniami społecznymi i rynku zajmuje od dawna, obecnie wspieram marki i usługi w zrównoważonym rozwoju w oparciu o badania i kreatywne metody pracy. Zajmuje się także edukacją klimatyczną oraz zmniejszeniem dystansu wśród pracowników między strategią ESG ze slajdów a faktycznym działaniem. Jestem ekspertką w Climate Leadership United Nations Environmental Programme.
Karolina Jarzębkowska

Junior Researcher
Zymetria

BIO: Absolwentka psychologii, badaczka jakościowa, specjalizująca się w badaniach eksploracyjnych. Współautorka metodologii stosowanej w badaniach w obszarze zrównoważonego rozwoju.