INSUMMIT nav logo
AI na smyczy badacza. Mini szkolenie z wykorzystania narzędzi AI w badaniach.
Innowacje w badaniach, narzędzia AI dla badaczy, zwinne badania, wykorzystanie AI w badaniach, tips &tricks, praktyczna wiedza, adapt or die.
BADAWCZY TOOLKIT
SESJA MODEROWANA
16.25 WTOREK, 26 WRZEŚNIA
AI jest z pewnością słowem roku, odmienianym przez wszystkie przypadki, jednak w tym wystąpieniu nie będę straszyć, że AI zastąpi nas w pracy i uczyni nas bezrobotnymi. Nie będę też przekonywał, że badacze mogą spać spokojnie, bo nasze umiejętności są niepodrabialne a całe zamieszanie o AI sprowadza się do zabawnego przerabiania zdjęć (Midjourney) czy sprytnej wyszukiwarki treści (ChatGPT). Każdego tygodnia tworzone są setki, jeśli nie tysiące nowych aplikacji zaprzęgających algorytmy do usprawniania i automatyzacji przeróżnych zadań, w tym tych, z którymi na co dzień zmagają się badacze. Moje wystąpienie będzie miało formę mini szkolenia, w którym zaprezentuję szereg nowych narzędzi opartych na AI, które pomagają badaczom w pracy, ułatwiają i przyspieszają proces badawczy, generują stimuli i poprawiają jakość raportu dla klienta.
Adam Polasz

partner
Delikatesy Badawcze

Socjolog. Kilkanaście lat w badaniach. Badacz z wykształcenia, zawodu i zamiłowania. Przez wiele lat prowadził badania po stronie klienta (Era, T-Mobile, Kompania Piwowarska), potem agencji strategicznej (One Eleven) i agencji badawczej (Difference). Obecnie partner w młodej agencji badawczej Delikatesy Badawcze. Wykłada i szkoli z zakresu badań marketingowych, wizualizacji danych i prezentowania.