INSUMMIT nav logo
Muzyka w dobie TikToka – prezentacja multimedialna
marketing muzyczny, nowe media, muzyka, emocje, badania marketingowe, lokowanie produktów, festiwale muzyczne, współpraca z artystami
MUSIC NON STOP
SESJA KUROWANA

16.05 WTOREK, 26 WRZEŚNIA

Kamil "Jakuza" Jaczyński

executive Director,
Addicted To Music

Wykładowca i specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej i Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa. Członek Komitetu Głównego Olimpiady Cyfrowej. Wykładowca Akademii Menedżerów Muzycznych i Collegium Civitas. Wykładał również na studiach podyplomowych w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk.
Jeden z twórców projektu Poezja Miejska Rap zorganizowanego przez Służewski Dom Kultury i dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego” i kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty – dodaj do ulubionych”. Współtwórca „Antologii Polskiego Rapu” wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury. Inicjator ogólnopolskiego cyklu paneli dyskusyjnych „Piractwo, czy dozwolony użytek” poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczesnego modelu zarządzania kulturą. Przez 15 lat odpowiadał w wytwórni muzycznej Wielkie Joł za Public & Media Relations, koordynację i nadzór działań wydawniczych projektów muzycznych oraz audiowizualnych. Był producentem wykonawczym m.in. takich bestsellerów jak płyta formacji Warszafski Deszcz „Powrócifszy”. Ponadto był współtwórcą koncepcji oprawy muzycznej przedstawienia teatralnego 12 Ławek (reż. Jarek Staniek).
Marek Walaszek

Maro Music

kompozytor, DJ, producent muzyczny, inżynier dźwięku. Pracuje z muzykami tworzącymi wiele różnych gatunków muzycznych, w tym hip-hop, pop i EDM. Jego umiejętności były wykorzystywane nie tylko przy powstawaniu pełnych albumów, ale także do ścieżek dźwiękowych do filmów, reklam i gier video. Jest autorem dystopijnego audio-musicalu Rejects z międzynarodową obsadą. Współpracuje z artystami od Angoli po Szwecję i od Bliskiego Wschodu po Jamajkę. Na przestrzeni lat pracował nad wieloma produkcjami, remiksami, miksami i sesjami nagraniowymi, a na liście jego kooperacji pojawiają się m.in.: Margaret, Marina, Malik Montana, Popek, Kaen, Borixon, Flirtini, Jan Serce, Hemp Gru, Method Man, Raekwon, Ghostface Killah, Cappadonna, Redman, Sizzla, Wiley i wielu innych. Jego utwory znalazły się na ścieżce dźwiękowej do gry Cyberpunk 2077, a w duecie ze Skytech’em stworzył między innymi hitowy remix utworu Sanah Invisible Dress.