INSUMMIT nav logo
Przebranżowienie? Reskilling? Upskiling? Zaprojektuj swoją karierę dzięki mentoringowi i behavioral design, czyli ekonomii behawioralnej w praktyce.
WARSZTAT
11.40-13.40 ŚRODA, 27 WRZEŚNIA
Przebranżowienie, zmiana roli, zawodu – w najbliższym czasie będzie dotyczyć nas wszystkich. Warto robić to „z głową” i dowiedzieć się jak podejść do stałej zmiany dzięki ekonomii behawioralnej. Na mini warsztacie zajmiemy się projektowaniem ścieżki kariery z uwzględnieniem nauk behawioralnych i autorskiego podejścia organizacji Design Mentorship. Przejdziemy przez mapę behawioralną osób, które stoją przed wyzwaniem zmiany, przebranżowienia lub planują przeprowadzić reskilling/upskilling w swoich firmach. Zidentyfikujemy kluczowe bariery i błędy poznawcze, aby z sukcesem przechodzić przez meandry rozwoju. Dzięki poznanym krokom na warsztacie, będziesz mógł/-a bardziej świadomie działać ze zmianą swojej ścieżki rozwoju/kariery lub swojego zespołu/pracowników
Katarzyna Szczesna

Design Mentorship

Projektantka, przedsiębiorczyni. Od ponad 10 lat związana z branżą projektową i biznesem. Wspiera klientów w tworzeniu skutecznych, wartościowych produktów i usług z uwzględnieniem  nauk behawioralnych. Zdobywa wiedze z najlepszych miejsc m.in. z Harvard Business School. Prowadzi autorskie warsztaty Behavioral Design, czyli Ekonomia Behawioralna w projektowaniu. Tworzy organizacje Design Mentorship, która stawia na projektowanie kariery poprzez mentoring skupiony na umiejętnościach jutra. Buduje globalną sieć talentów z zakresu projektowania i zarządzania. Design Mentorship zdobył 1. nagrodę za najlepszy program mentoringowy w kategorii Firmy Komercyjne w konkursie SUPER M 2022, organizowanym przez EMCC Poland. Współpracowała przy projektach dla firm tj. Brand24, Otodom czy Adobe. Jej prace były nagradzane w konkursach ogólnopolskich m.in. firmy KLER.