INSUMMIT nav logo
Warsztat INSKILLS – Lubię gdy masz rację
WARSZTAT
11.40-13.40 WTOREK, 26 WRZEŚNIA
Czy masz wrażenie, że najczęściej słyszana fraza na spotkaniach to “tak, ale…”. I nic dziwnego. Bardzo łatwo jest się nie zgodzić, bo to oznacza, że się po prostu nie słucha drugiej strony. Na tym warsztacie będziemy trenować słuchanie i przyjmowanie tego, co mówi druga strona. Przyjąć nie znaczy aprobować, znaczy usłyszeć. Warsztat będzie prowadzony metodami applied improv, zapożyczonymi z tradycji amerykańskiego teatru improwizowanego. Metody applied improv są od kilkudziesięciu lat wykorzystywane w USA w wielu firmach, oraz coraz częściej w edukacji dorosłych, jako elementy programów szkoleniowych poświęconych tematowi przywództwa. 
Katarzyna Piwowarczyk

Country Marketing Director
IKEA

Pracuję dla jednej z ulubionych marek – IKEA, jako szefowa działu marketingu, z najlepszym zespołem, który ma ambicje tworzyć efektywne i efektowne kampanie. Od kilkunastu lat rozwijam się także jako trenerka i facylitatorka, prowadziłam warsztaty strategiczne, kreatywne, planistyczne, w różnorodnych zespołach, z uczestnikami z różnych szczebli organizacji. Ukończyłam Szkołę Trenerów TROP oraz Szkołę Coachów TROP. Mam certyfikat International Association of Facilitators (IAF®), mam też certyfikację metody kreatywnej pracy Lego Serious Play®. Pracuję z metodą Insights Discovery®. Jestem pasjonatką impro i wykorzystania tej metody w biznesie.
Aleksandra Markowska

Musical Improwizowany, Hurt Luster

Improwizatorka, wokalistka, instruktorka improwizacji teatralnej. Z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka szkoły improwizacji IO w Chicago i PSM II st. im. F. Chopina na wydziale wokalnym. Występuje od 2012 roku. Założycielka pierwszej w Polsce grupy grającej format musicalowy: Musical Improwizowany w warszawskim Klubie Komediowym. Improwizatorka w grupach Hofesinka, Hurt Luster. Gra także improwizowane bajki. Od 2016 instruktorka w Szkole Impro. Współzałożycielka sceny Resort Komedii. Regularnie występuje w Warszawie, na festiwalach w Polsce (Kraków, Gdańsk, Zielona Góra, Bydgoszcz, Wrocław) i za granicą (Nowy Jork, Chicago, Kopenhaga). Od 2017 r. wykorzystuje techniki applied improv (improwizacji stosowanej) do prowadzenia szkoleń i warsztatów w biznesie, z zakresu współpracy, kreatywności i empatii.