INSUMMIT nav logo

Witaj w gronie uczestników i uczestniczek Festiwalu INSUMMIT!

Dla Twojej wygody zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie ważne informacje organizacyjne dotyczące Festiwalu.

Koniecznie zainstaluj aplikację INSUMMIT

Aplikacja zawiera wiele przydatnych funkcji, których będziesz potrzebować podczas Festiwalu. Dowiesz się dzięki niej np. kto bierze udział w INSUMMIT. Dostęp do pełnej wersji aplikacji jest możliwy tylko dla uczestników Festiwalu i tylko po zalogowaniu. Twój login to adres e-mail podany podczas rejestracji, a hasło wysłaliśmy Ci e-mailem. Jeśli nie możesz go znaleźć, to pobierz aplikację i w polu logowania skorzystaj z opcji resetu hasła.

Mapa Festiwalu

Festiwal INSUMMIT odbywa się Centrum Praskim Koneser, pl. Konesera 1, Warszawa. Na terenie Centrum zlokalizowaliśmy 5 scen oznaczonych kolorami, które znajdziesz także w programie wydarzenia. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy intuicyjne drogowskazy i oznaczenia scen. Sercem Festiwalu jest hala namiotowa, w której znajdziesz punkt rejestracji, Strefę Expo oraz zieloną Scenę Plac. Mapy Festiwalowych przestrzeni znajdziesz także w aplikacji.

Rejestracja

Czekamy na Ciebie 22 września od godziny 9.30 w hali namiotowej zlokalizowanej w sercu Centrum Praskiego Koneser. Nasz punkt rejestracyjny znajduje się w strefie Expo. Na miejscu będzie czekał na Ciebie identyfikator, który jest Twoją przepustką do wszystkich stref Festiwalu. Sesja otwarcia Festiwalu zaczyna się o godz. 10.00 na scenie Butelkownia.

Program Festiwalu

W ostatnim czasie w programie Festiwalu pojawiło się wiele nowości. Warto sprawdzić jakie atrakcje przygotowaliśmy. Zwróć uwagę, że w tym roku program Festiwalu znajdziesz jedynie w postaci elektronicznej w aplikacji INSUMMIT oraz na www.insummit.pl
W trosce o planetę nie przygotowaliśmy żadnych wydruków.

Strefa Expo

W imieniu naszych wystawców zapraszamy Cię serdecznie do ich stoisk zlokalizowanych w hali namiotowej. Wiemy, że przygotowali sporo atrakcji, więc na pewno warto to sprawdzić. Znajdziesz tu także wygodne miejsce spotkań, stacje ładowania telefonów i festiwalową ściankę, która aż prosi się, aby znaleźć się na Twoim Instagramie.
Kogo spotkasz w Strefie Expo: ABR Sesta, Cadas, Eye Squere, Grupa 4P, Inquiry, Ipsos, IQS, Kantar Polska, Krzywa Czekolada, Metrix Lab, Open Field, Orange, PBS, Polski Panel Narodowy, PTBRiO, QuestPass, Stenograf, Wise Rabbit, Wisedrop, Wydawnictwo PWN

Food&Drink Partners

Liczne lokale gastronomiczne na terenie Konesera przygotowały dla Ciebie atrakcyjne zniżki.
Zwróć uwagę, że formuła Festiwalu nie przewiduje tradycyjnego cateringu jaki możesz pamiętać z przeszłości. Dzięki temu bilety festiwalowe są znacznie tańsze, Ty masz pełen wybór co wypijesz i zjesz, a organizatorzy nie stają w obliczu przykrej konieczności wyrzucania dziesiątków kilogramów jedzenia, co jest nieuchronne w każdym wariancie zbiorowego żywienia.
Twoje zniżki uzyskasz na hasło INSUMMIT KONESER

INSUMMIT BY NIGHT

Networking is the king, nieprawdaż? A przecież nie ma nic lepszego niż wieczorny networking. W tym roku nie jeden, ale aż trzy lokale na terenie Konesera czekają na uczestników Festiwalu.
W czwartek od godz. 21, tuż po seansie filmu Lombard, zapraszamy do ORZO People-Music-Nature, ¾ Koneser Bar oraz Moxy Bar.
W każdym z nich możesz wymienić kupony, jaki od nas dostaniesz na słodycz w szkle:)
Android

pobierz aplikację

IOS