INSUMMIT nav logo

WITAJ NA INSUMMIT 2023!

Dla Twojej wygody zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie ważne informacje organizacyjne dotyczące Festiwalu.

Koniecznie zainstaluj aplikację INSUMMIT

Aplikacja zawiera wiele przydatnych funkcji, których będziesz potrzebować podczas Festiwalu. Dzięki niej:
 • stworzysz własną agendę
 • dowiesz się kto uczestniczy w Festiwalu i umówisz się na spotkania
 • ocenisz wystąpienia oraz zadasz pytania
 • i wiele więcej
Dostęp do pełnej wersji aplikacji jest możliwy tylko dla uczestniczek i uczestników Festiwalu i tylko po zalogowaniu. Twój login to adres e-mail podany podczas rejestracji, a hasło wysłaliśmy Ci e-mailem. Jeśli nie możesz go znaleźć, to pobierz aplikację i w polu logowania skorzystaj z opcji resetu hasła.
Android

pobierz aplikację

IOS

mAPA FESTIWALU

Festiwal INSUMMIT odbywa się na terenie Centrum Konferencyjnego PGE Narodowy, wejście bramami nr 1, 2 oraz 11 (od strony al. Zielenieckiej i Ronda Waszyngtona). Od bram do REJESTRACJI INSUMMIT będą kierowały drogowskazy. Rejestracja jest zlokalizowana na 0 p. Centrum Konferencyjnego i oznaczona flagami INSUMMIT.
Na terenie Centrum Konferencyjnego zlokalizowaliśmy 5 scen oznaczonych kolorami, które znajdziesz w programie wydarzenia. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy intuicyjne drogowskazy i oznaczenia scen. Sercem Festiwalu jest przestrzeń na 2p., gdzie znajdziesz Strefy Cateringowe, Punkt Informacyjny, Strefę Expo oraz Scenę Partnerską.

dOJAZD

PGE Narodowy jest świetnie skomunikowany, dojedziesz do niego z łatwością środkami transportu publicznego (co rekomendujemy), rowerem lub samochodem. Ze względu na duży rozmiar obiektu, weź pod uwagę, że dotarcie do Centrum Konferencyjnego wymaga od kilku do kilkunastu minut spaceru w zależności od wybranego środka transportu. Wjazd dla osób poruszających się na wózkach odbywa się poprzez bramę nr. 1.
 • Tramwaje nr 3, 7, 9, 22, 24, 25 + ok 5 minut piechotą
 • Metro linia M2, stacja Stadion + ok 12 minut piechotą
 • Autobusy nr 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 521 + ok 5 minut piechotą
 • Samochód: bezpłatny parking jest zlokalizowany od strony al. Zielenieckiej. Płatny parking znajduje się w garażu podziemnym stadionu wjazd od ulicy: Wybrzeże Szczecińskie

Rejestracja i odbiór identyfikatorów

Zapisy na wydarzenie odbywają się wyłącznie online. Przed wydarzeniem wyślemy do Ciebie potwierdzenie udziału oraz komplet informacji organizacyjnych. Nie otrzymasz od nas biletów papierowych ani elektronicznych. Natomiast w dniu wydarzenia otrzymasz swój imienny identyfikator, który jest Twoją przepustką do wszystkich stref Festiwalu. Pamiętaj aby nosić go przez dwa dni wydarzenia.

Będziemy czekać na Ciebie 26 września od godziny 8.45 w punktach REJESTRACJI INSUMMIT zlokalizowanych w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego na poziomie 0 . Wejście od strony al. Zielenieckiej.

Punkty REJESTRACJI INSUMMIT będą ułożone alfabetycznie według nazwisk uczestniczek i uczestników. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Festiwal rozpoczyna się o godz. 9.30.

Program Festiwalu

W ostatnim czasie w programie Festiwalu pojawiło się wiele nowości. Warto sprawdzić jakie atrakcje przygotowaliśmy. Program Festiwalu znajdziesz jedynie w postaci elektronicznej w aplikacji INSUMMIT oraz na www.insummit.pl
W trosce o planetę nie przygotowaliśmy żadnych wydruków.

SCENA PARTNERSKA
I Strefa Expo

W imieniu naszych partnerów zapraszamy Cię serdecznie do ich stoisk zlokalizowanych na 2 p. Centrum Konferencyjnego. Wiemy, że przygotowali liczne atrakcje, więc na pewno warto ich odwiedzić. Znajdziesz tu także wygodne miejsca spotkań, stacje ładowania telefonów i festiwalową ściankę, która aż prosi się, aby znaleźć się na Twoim Instagramie.
W Strefie Expo spotkasz reprezentantów:
partnerzy platynowi:
partner złoty:
partnerzy srebrni:
partnerzy medialni i branżowi:

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH BILETU

 • Dwudniowy dostęp do wszystkich scen festiwalowych INSUMMIT
 • Możliwość udziału wybranym warsztacie. Sprawdź dostępne warsztaty.
 • Przerwy kawowe i lunchowe przygotowane przez Hotel BELLOTTO, serwowane podczas obydwu dni Festiwalu INSUMMIT
 • Dostęp do materiałów festiwalowych w formacie video ograniczony do 14 dni od dnia ich opublikowania na stronie www
 • Dostęp do festiwalowej aplikacji mobilnej
 • Udział w INSUMMIT Party w Klubie Opera w Warszawie (26 września, wtorek)

INSUMMIT PARTY

Networking is the king, nieprawdaż? A przecież nie ma nic lepszego niż wieczorny networking.

We wtorek, 26 września od godz. 20, zapraszamy do legendarnego Klubu Opera.

Pamiętaj o swoim bilecie, który otrzymasz podczas rejestracji 🙂