INSUMMIT nav logo
„Ada, to nie wypada!” – co robimy za zamkniętymi drzwiami, gdy nikt nie widzi? Dlaczego wstydzimy się tego, co sprawia nam przyjemność?
gulity pleasures, to nie wypada, wstyd, marnotrawienie czasu, tiktok, fit, zdrowie psychiczne, odmóżdzenie
TABU
SESJA MODEROWANA

12.25 ŚRODA, 25 WRZEŚNIA

Wstydzisz się przyznać, że oglądasz Hotel Paradise a 50 Twarzy Grey’a obłożyłaś gazetą żeby nikt w autobusie nie zorientował się, co czytasz? Czekoladki chowasz w szafie i wyjadasz nocą, gdy wszyscy śpią? A czy przyznasz się, że na tapecie w telefonie masz Ryan’a Goslinga? Na siłownie poszedłeś po dobrą formę czy w poszukaniu miłości na całe życie? Grasz w kulki albo tetris w drodze do pracy? Co jeszcze przed nami ukrywacie?
Spojrzymy na nasze guilty pleasures głębiej. Bez oceniania i zawstydzania. Dlaczego „grzeszkujemy”? Co nam to daje i jakich emocji dostarcza?

FESTIWAL INSUMMIT

Adriana Osuchowska

starszy kierownik projektu
Grupa 4P

Specjalizuję się w badaniach jakościowych, szczególnie w badaniach eksploracyjnych, badaniach postaw i potrzeb, ewaluacyjnych, testowaniu konceptów i komunikacji marketingowej. Mam bogate doświadczenie cross kategorialne. Realizuję projekty z wykorzystaniem różnorodnej metodologii i technik. Jestem życiową optymistką, która kocha smutne piosenki Kortez’a. Mam swoje guilty pleasures i jestem z nich dumna 😉
Artur Janiszewski

ekspert ds. badań marketingowych
mBank

Socjolog z Uniwersytetu Łódzkiego. Badacz z zawodu i zamiłowania. Zawodowo eksploruję potrzeby i doświadczenia klientów mBanku. Prywatnie eksploruję Łódź, łódzkie kamienice i krańcówki. Za stary na TikTok, za młody na stories.