INSUMMIT nav logo
INSUMMIT Impro Show
Strategia, Insight, Think Globaly Act Locally, Mata Przejmuje Maka, Drwal, Wieś Mac, okazYEAH, nostalgia, lata dziewięćdziesiąte, stary dobry marketing, wolna amerykanka, przecieranie szlaków
SESJA ZAMKNIĘCIA
SESJA MODEROWANA
16.40 ŚRODA, 25 WRZEŚNIA
INSUMMIT Impro Show to wyjątkowe widowisko, które łączy merytoryczne treści z luźną, komediową formułą improwizacji. Podczas spektaklu zobaczymy dwa przeplatające się elementy: inspiracje od zaproszonych gości, czyli INSPIRATORÓW, oraz improwizowane scenki wykonywane przez IMPROWIZATORÓW. Inspiratorzy, w tym prelegenci konferencji, podzielą się krótkimi opowieściami, anegdotami i highlightami ze swoich prezentacji, które posłużą jako punkt wyjścia do improwizacji. Następnie improwizatorzy stworzą komediowe scenki, nawiązujące do usłyszanych historii, dodając im humorystycznego zabarwienia.
INSUMMIT Impro Show to doskonała okazja, aby utrwalić sobie najciekawsze treści z festiwalu, ale także wspólnie pośmiać się, oglądając spontaniczne i zabawne interpretacje merytorycznych tematów grane przez improwizatorów.
Bart Jurkowski

Head (and Shoulders)
I'MPRO IMPRO

Bart Jurkowski – psycholog, trener, improwizator. Head (and Shoulders) w I’MPRO IMPRO – organizacji wykorzystującej techniki improwizacji w celach szkoleniowych oraz scenicznych. Od 2016 roku powadzi warsztaty rozwijające tzw. human skills (m.in. komunikację, kreatywność oraz inteligencję emocjonalną) poprzez techniki impro, których uczył się w Los Angeles i Chicago. Szkolił kadry managerskie i zespoły z takich organizacji jak MasterCard, Google, Deloitte, Whirlpool czy Johnson&Johnson. Prowadzi zajęcia z improwizacji dla liderów na kursach MBA w Polsce i za granicą. Występuje w spektaklach improwizowanych na deskach teatrów oraz w scenicznych improwizacjach na konferencjach oraz eventach biznesowych. W swojej pracy wspiera ludzi w redukcji stresu, akceptacji zmian oraz efektywnym radzeniu sobie w zaskakujących sytuacjach. Pomaga być bardziej PRO poprzez IMPRO – na scenie, w pracy oraz w życiu prywatnym.
Maciej Pawłowski

Business Art Director
I'MPRO IMPRO

Trener improwizacji oraz scenarzysta, reżyser, improwizator z I’MPRO IMPRO i Grupie Niplodram.

FESTIWAL INSUMMIT