INSUMMIT nav logo
„Jezu, wy tu tak żyjecie?!” Przestrzenie mieszkania Polaków – zaskoczki i tendencje.
mieszkanie, bliźniak, dom wolnostojący, czas, przestrzeń, produkty, możliwości, wersalka, klopsiki z IKEA

DOM

SESJA MODEROWANA
10.25 ŚRODA, 25 WRZEŚNIA
Jak mieszkają współcześni Polacy – co mają na wyposażeniu swoich domów, w jakim typie zabudowy i sąsiedztwie mieszkają? Czym jest „typowe polskie mieszkanie”? Jak kontekst przestrzenny wpływa na zachowania konsumenckie? – jeśli się kiedyś nad tym zastanawiałaś/eś, to zapraszamy! Zebraliśmy dane z różnych źródeł, które zaserwujemy wam w smakowitym (jak klopsiki z IKEA) sosie anegdot i ciekawostek.
Maria Filcek

Senior Consultant
Minds & Roses

Maria w Minds & Roses prowadzi ilościowe i jakościowe badania rynku. Wcześniej pracowała jako strateg w VMLY&R oraz jako producentka w OTO Film i jako product development analyst w Platige Image. Dzięki zebranym doświadczeniom zna branżę marketingową z perspektywy różnych stanowisk i potrzeb. Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Kopenhaskim i podyplomowych studiów Zarządzania Środowiskiem i Gospodarki Odpadami na SGGW.
Jacek Grzeszak

Senior Consultant
Minds & Roses

W Minds & Roses odpowiada za opracowywanie analiz makroekonomicznych. Wcześniej pracował w Polskim Instytucie Ekonomicznym (opracowywanie raportów dot. ekonomii, rozwoju regionalnego oraz nowych technologii) oraz w Fundacji Stocznia (partycypacja społeczna oraz badania). Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych UW. Po godzinach Radny Dzielnicy Mokotów, przewodniczący komitetu blokowego i ogólnie zaangażowany w życie sąsiedzkie.
Małgorzata Kuczyńska

Country Integrated Media Leader
IKEA

Hej! Małgorzata w IKEA zajmuje się zintegrowanymi mediami płatnymi i z wielką efektywnością dociera do konsumentów z odpowiednimi treściami. W branży reklamowej od 16 lat – najpierw w Mindshare, potem w grupie Publicis Media (obecnym Spark Foundry). Zna świat mediów płatnych od podszewki, a jej ciekawość i dążenie do odkrywania nowych ścieżek i rozwiązań, jest jeszcze większe niż jej doświadczenie zawodowe.