INSUMMIT nav logo
Opiekun – kompetencje przyszłości. Jak pracodawcy mogą wspierać pracowników-opiekunów?
praca, dobrostan, kompetencje, rekrutacja, HR, benefity pracownicze, zaangażowanie
RODZINA – REDEFINICJE
SESJA MODEROWANA
16.25 WTOREK, 24 WRZEŚNIA
W obliczu rosnącej liczby pracowników pełniących rolę opiekunów bliskich, warto porozmawiać o wsparciu, jakiego potrzebują. Jak pracodawcy mogą pomóc pracownikom-opiekunom, jak ułatwić im łączenie rozwoju zawodowego i opieki nad bliskimi? Jakie kompetencje wnosi pracownik-opiekun do organizacji? Czy są one kluczowe na rynku pracy? W dobie tego, że każdego z nas czeka bycie opiekunem albo pacjentem, warto już dziś poznać narzędzia, jakimi dysponują pracodawcy.
Agata Prorok

Starszy Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych
Fundacja Nutricia

Posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu budowania świadomości roli żywienia na różnych etapach życia człowieka. Rozwija strategiczne partnerstwa, które wykraczają poza sferę biznesu. Współpracuje z kluczowymi instytucjami i ekspertami, nadając wiarygodności działaniom edukacyjnym. Buduje kategorię żywienia medycznego m. in. poprzez kampanię „Żywienie medyczne – Twoje wsparcie w walce z chorobą”. Tworzy atrakcyjne i angażujące inicjatywy dla pracowników oraz przynosi wartość społeczeństwu.
Irmina Brede

Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych
Fundacja Nutricia

Posiada wieloletnie doświadczenie w komunikacji, od 12 lat związana jest z branżą PR. Aktualnie zajmuje się kampanią edukacyjną Fundacji Nutricia: „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą”, która ma na celu budowanie świadomości na temat żywienia medycznego jako integralnego elementu opieki zdrowotnej oraz wsparcia pacjentów i ich opiekunów w procesie leczenia. W tym roku kampania odbywa się pod hasłem „Opiekun – kompetencje przyszłości” i skupia się na opiekunie, który jest albo chce być aktywny zawodowo.