INSUMMIT nav logo
Różnice pokoleń: a co jeśli jesteśmy o wiele bardziej podobni?
NARRACJE POKOLENIOWE
SESJA KUROWANA
11.55 WTOREK, 24 WRZEŚNIA
Czy różnice pokoleniowe są rzeczywiście tak duże, jak nam się wydaje? Czy to PESEL kształtuje nasze wartości i potrzeby?
Wspólnie przyjrzymy się wynikom badania i poszukamy w nich pokoleń. Sprawdzimy, co łączy, a co dzieli osoby w różnym wieku.
Może obsesyjnie, patrząc na pokolenia, tworzymy przestrzeń, w której zapomnieliśmy, że ludzie to ludzie, a nie tylko ich wiek. Może w marketingowych kategoriach pokoleń jest więcej fałszu niż prawdy, a za fasadą nośnych haseł stoi w dużej mierze… ageizm.
Joanna Skrzyńska

Public Affairs Leader
Ipsos

Public Affairs Leader w Ipsos, socjolożka związana z badaniami od niemal 20 lat. Pierwsze badawcze kroki stawiała w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ. Następnie doświadczenie zdobywała w renomowanych agencjach, m.in. TNS OBOP oraz Kantar Public. Obecnie prowadzi zespół, który swoją wiedzą i umiejętnościami wspiera klientów z sektorów: publicznego, akademickiego i komercyjnego. Razem z ekspertkami i ekspertami z innych europejskich krajów tworzy pierwszy w Polsce panel probabilistyczny – Ipsos KnowledgePanel. W wieczory wyborcze na antenie TVN przybliża Polkom i Polakom tajniki badań exit poll.