Talk show
SESJA otwarcia

10.50

Tak jak w badaniach wiemy, że „statystyczny Kowalski” nie istnieje, tak samo na Insummit Youth przekonamy się, że nie istnieje jeden „statystyczny młody”. Każda z osób, które zaprosiłam do rozmowy jest inna, nieprzeciętna, wyróżnia się. Każda ma swój sposób na świat i korzysta z niego na własnych zasadach, pisze swoje reguły gry. To nie są „zwykłe zetki”, to są zetki, które wyznaczają nowe drogi i zainspirują Cię do lepszego rozumienia świata młodych. Zapraszam!
Insummit youth
Anna Rzeźnik

Senior Brand Consultant
CPC Brand Consultants

Prowadzi projekty, w których dostarcza relewantne insighty ze świata młodych i buduje skuteczne strategie dla GenZ. Stale tworzy autorskie techniki warsztatowe i badawcze. Ostatnio pracowała np. dla PepsiCo, McDonald’s, Wedel, Unilever. Współzałożycielka think tanku Królicza Nora, wychowanka PTBRiO, absolwentka MISH na Uniwersytecie Warszawskim. Bywalczyni imprez Young Leosi. Bedoesiara
Wiktoria Wójcik

Instreamly

Wyróżniona przez Forbes nagrodą 25 under 25 twórczyni start-upu, który pomógł połączyć ponad 150 marek z gamerami z 12 krajów. Gamerka, streamerka i przedsiębiorczyni.
Mikołaj Wolanin

Fundacja na rzecz Praw Ucznia

Marszałek Sejmu Dzieci i Młodzieży, założyciel i prezes Fundacji na rzecz Praw Ucznia, autor dwóch książek, z których pierwszą wydał w wieku 17 lat, aktywista społeczeństwa obywatelskiego.
Krzysiek Szczepański

Gombao33

DJ, manager, członek warszawskiego składu Gombao33, koncertuje, nagrywa i rozkminia rzeczy z Matą. W niedalekiej przyszłości namiesza w branży (lub kilku branżach) jeszcze bardziej.