Cosplay – ten dobry, ten zły i ten brzydki. Czemu nie przyznajemy sie do furries i inne podstawowe prawdy których nie znasz i nie wiesz nawet że chcesz poznać
SESJA: LIFESTYLE
14.15
Cosplay to najprościej mówiąc przebieranie się za postaci istniejące w szeroko rozumianej popkulturze, ale wchodząc w temat głębiej niż telewizja śniadaniowa opowiadam czemu to nie tylko ‘przebieranki dla niedojrzałych kidultów’, ale też inkluzywna społeczność osób marginalizowanych, kolorowy szlak do samorealizacji i samoakceptacji, narzędzie do zawodowego rozwoju czy platforma do promowania idei wśród nowego targetu, ale przede wszystkim czemu nie przyznajemy się do furries.
Magdalena Kosmoski

Cosplay Influencer & Costume Designer
Violet Cosplay

Wielbicielka rzeczy ładnych, fanka osób ciekawych i kustoszka memów niestosownych. Stale w poszukiwaniu nowego projektu który nakarmi dopaminą chaotycznie kreatywny mózg. Dinozaur polskiego cosplayu – od 14 lat żyje nim, oddycha i nawet opłaca rachunki. W tym czasie przeszła w środowisku wszystkie etapy i odmiany- od uczestniczki konkursów, przez jurorkę po koordynatorkę i organizatorkę. Od lat współpracuje z branżą gier i elektroniki w kraju i za granicą jako influencerka i ambasadorka brandów W swoim portfolio ma klientów takich jak Blizzard, Riot Games, Techland, Cenega, Steel Series, CD Projekt Red, Red Bull, Ballantines, Swatch czy Wargaming. Gościni programów telewizyjnych, audycji radiowych, podcastów i każdego formatu, w którym może z zapałem przybliżać ludziom zjawisko cosplayu.