ETNO FILM
SESJA PLENARNA
Chyba nigdy o młodym pokoleniu nie mówiło się tak dużo i tak pozytywnie jak pod koniec ubiegłego roku. Po wyborach 15 października, w narracji mediów i naszej branży młodzi w końcu przestali być „leniwi i roszczeniowi”. Pisano o zrywie i przebudzeniu. Doceniano poświęcenie (#jagodno). Pierwszy raz o młodych mówiło się nie z lekceważącym dystansem, ale z podziwem i wdzięcznością. Skala zaangażowania wyborczego młodych zaskoczyła. A sukces okazał się mieć – jak to zwykle bywa – wielu ojców. W finale Insummit Youth na scenę zaproszę nie badaczy i agencje, ale samych młodych, którzy od lat działają na rzecz zaangażowania i aktywizmu swojego pokolenia. Czy to trudna praca? Czy „starzy” w niej faktycznie pomagają czy wręcz przeciwnie? Czy kiedyś jeszcze powtórzy się energia 15 października? Zapraszam na drugą, edycję za krótkiego talk show, ze zbyt trudnymi pytaniami, ale za to świetnymi młodymi gośćmi.
Anna Rzeźnik

strategic director
CPC Brand Consultants

Od 10 lat buduje mosty między młodymi pokoleniami, a światem marek.
Ola Walczak

Orientuj.się

Dziennikarka sejmowa, kampanierka społeczna, współtwórczyni kanału Orientuj.się. Zajmowała się tematem ubóstwa menstruacyjnego w Polsce w fundacji Akcja Menstruacja tworząc materiały edukacyjne. Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.
o Orientuj.Się
Czy da się mieć milionowe zasięgi, nagrywając TikToki o ordynacji wyborczej czy expose premiera? Sprawdźcie co robi Orientuj.Się
Kacper Parol

Fundacja Impuls

Współzałożyciel i prezes Fundacji Impuls, organizacji działającej na rzecz zwiększenia szans dla młodych ludzi w Polsce. Jako jeden z nielicznych Polaków uczestniczył w Konferencji w sprawie Przyszłości Europy, która bezpośrednio wpłynęła na trwające zmiany w Unii Europejskiej. 
O Fundacji Impuls
A co jeśli młodzi chcą zmienić świat, ale nie wiedzą od czego zacząć? Wirtualna akademia aktywistów (change:academy) co roku łączy i daje narzędzia setkom nowych liderów i liderek zmian z całej Polski.
Mateusz Domarski

Ważne Sprawy

Content creator, student dziennikarstwa i medioznawstwa. W ważnych sprawach koordynuje projekty i przygotowuje treści online i offline. 
O Fundacji Ważne Sprawy
Podcasty, instastories, warsztaty i szkolenia – wszystko o sprawach ważnych dla młodych. Czyli jakich? Sprawdźcie na Instagramie.