Ideały. Tanio sprzedam!
#ideały #wartości #przekonania #praca #kasa #benefity
SESJA: praca i pieniądze
14.15
Według wielu ogólnopolskich i międzynarodowych badań pokolenie Z jest najbardziej zaangażowaną społecznie generacją – manifestują oraz bronią swoje wartości i przekonania. Jednak po wejściu na rynek pracy sytuacja diametralnie się zmienia, a miejsce ideałów przejmuje pragmatycznie myślenie. Wartości ustępują pensji, a rewolucyjność – wygodzie. Sprawdzimy ile według zetkowego cennika ideałów paliwowy gigant musi dopłacić zetkolożce, żeby ogarniała im socjale, a za ile weganin dołączy do teamu ronalda mcdonalda.
Małgorzata Skonieczna

Product Discovery Field Coordinator
Grupa Pracuj

Badaczka produktowa i moderatorka. W branży badawczej od ponad dziesięciu lat. Od ośmiu pomaga rozwijać jeden z największych serwisów z ofertami pracy w Polsce – Pracuj.pl. Jako Product Discovery Field Coordinator odpowiada w GP za fazę odkrywania, która pozwala przekuć wiedzę w skuteczne produkty. Na co dzień współpracuje z produktowcami i biznesem realizując strategiczne, ogólnofirmowe projekty.
Anita Głowacka

Młodsza Specjalistka ds. Promocji Marki
Grupa Pracuj

Zetka pracująca od 4 lat w marketingu. Od 2 lat w Grupie Pracuj, gdzie odpowiada za komunikację B2C marki Pracuj.pl. Odpowiedzialna za kampanie equity i produktowe, także te skierowane do najmłodszych użytkowników. Ciekawa świata i ludzi, dlatego studiuje już na trzecim kierunku. Pogłębia swoją wiedzę w zakresie badań realizując liczne projekty z zespołem PDD Grupy Pracuj oraz zewnętrznymi agencjami badawczymi. Lubi wycieczki i dobre jedzenie.