Los chce ze mną grać w pokera – strategie młodych w świecie niepewności
#bezpieczeństwo #zdrowiepsychiczne #finanse #ESG #self-care #riskmenagement

SESJA: WARTOŚCI

12.15
Młodzi żyją w świecie zagrożeń, które są niezależne od nich. By utrzymać dobrostan psychiczny muszą wypracowywać metody radzenia sobie ze stresem wynikającym z m.in. kryzysu klimatycznego, wojen, wyzwań materialnych, cyberataków. W naszym wystąpieniu opiszemy, kluczowe obszary, w których młodzi czują potrzebę zagospodarowania tematu ograniczonego bezpieczeństwa, strategie pokolenia Z na radzenie sobie z napięciem związanym z zagrożeniami niezależnymi od nich. Powiemy także jakie są oczekiwania przedstawicieli generacji Z wobec wsparcia marek w zakresie redukcji stresu i budowania poczucia bezpieczeństwa.
Anna Siwińska

Senior Consultant
Minds & Roses

Badaczka ilościowo-jakościowa, najczęściej współpracująca z branżą finansową. Odpowiada w Minds & Roses za moduł rankingu Złoty Bank, dotyczący kanałów cyfrowych banków, współautorka syndykatu o aplikacjach mobilnych. Współuczestniczy również w projektach mających na celu polepszenie wrażeń ankietowanych poprzez wykorzystanie AI w prowadzeniu badań.
Magdalena Koprowska

Consultant
Minds & Roses

Z wykształcenia kognitywistka. Od ponad 2 lat związana z agencją badawczą Minds & Roses i badaniami jakościowymi. W pracy nie ogranicza się do jednej branży, ale stara się łączyć różne kropki. Prywatnie – urodzona na styku millenialowso-zetkowym, więc czasem ma ochotę zostać dłużej w pracy, a czasem rzucić wszystko i wyjechać w podróż dokoła świata.