Nie jesteśmy aktorami porno, czyli toksyczne stereotypy odnośnie męskiego seksu i ich konsekwencje
#seks #genz #mezczyzni #seksualizacja #relacja #facetniemusi #jestgit #sexpositive #needs #desires #crossgenerational #reallife #realme #realsex #notapornstar
SESJA: SEX EDUCATION
15.55
Emisariusz gen-z i dyrektorka zarządzająca fundacją SexEd wezmą na warsztat krzywdzące stereotypy seksualne prześladujące mężczyzn z młodego pokolenia. Czy mężczyzna chce tylko jednego? Czy mężczyzna zawsze musi? Czy w łóżku nie może być po prostu (i tylko) spoko? Celem występu będzie pokazanie publiczności negatywnego wpływu internetu i kultury patriarchalnej zarówno w kwestiach społecznych, jak i w kwestiach czysto „łóżkowych”… oraz wywołanie dyskusji, jak taki negatywny wpływ można naprawić i jaką rolę w tym procesie mogą odegrać marki.
Jan Grabowski

Junior Research Executive
Target Point

Z wykształcenia psycholog społeczny, z zawodu i pasji badacz jakościowy. W pracy stawia na konkretne, starannie wypracowane rozwiązania oraz zrozumienie potrzeb klienta. Największą satysfakcję dają mu badania społeczne, w których może rzucić światło na problemy rzadko poruszane w przestrzeni publicznej.
Martyna Wyrzykowska

Dyrektorka zarządzająca
SEXEDPL

Jestem dyrektorką zarządzającą Fundacji SEXEDPL, autorką podcastu „Mamy tak samo” oraz mamą dwóch dziewczynek. Wierzę w siostrzeństwo, walczę o wdrażanie idei diversity w organizacjach z którymi współpracuję i dbam o to, by marki i stojący za nimi ludzie dostrzegali, że wartości o których mówimy w SEXEDPL to nie trend, ale niezbędny kierunek rozwoju dla całego społeczeństwa.
Natalia Kicina

Qualitative Business Director
Kantar Polska

Od 15 lat specjalizuje się we wspieraniu klientów w tworzeniu innowacji, które odnoszą sukces. Stawia na agile’owe podejście w myśleniu o innowacjach. Jej priorytetem jest dogłębne i wszechstronne zrozumienie tego, jak ludzie myślą, czują i działają, aby móc dostarczać im nowy wymiar produktów i usług.