Pandora Gate, Fame MMA i celebryckie dramy – rozrywka czy współczesna patologia? Gdzie dla młodych jest granica wstydu i żenady.
#famemma #patologia #onlyfans #patoinfluencer #dymy #pandoragate #igrzyskasmierci #donejty #livestream
SESJA: ROZRYWKA

16.15

Starcie patostreamera z kibolem, pierwszy w Polsce pojedynek MMA niepełnoletnich. A może influencer po wyroku kontra lewicowy aktywista? Nie jedna osoba powie, że to patologia i to wcale nie będzie fałsz. A może to współczesna rozrywka dla Z-etek? My nie oceniamy tego zjawiska, chcemy zobaczyć jak to zjawisko wpływa na życie młodych. Jakich wrażeń i emocji szukają? Czym dla młodych jest patologia? Gdzie kończy się rozrywka, kontrowersja, a zaczyna patologia? Czy w czasach freakowych gal MMA i patostreamingów trzeba na nowo zdefiniować „patologię”? Zapraszamy do świata, w którym wszystkie chwyty są dozwolone.
Artur Janiszewski

Ekspert ds. badań marketingowych
mBank

Socjolog z Uniwersytetu Łódzkiego. Badacz z zawodu i zamiłowania. Zawodowo eksploruję potrzeby i doświadczenia klientów mBanku. Prywatnie eksploruję Łódź, łódzkie kamienice i krańcówki. Za stary na TikTok, za młody na stories.
Adriana Osuchowska

Starszy kierownik projektu
Grupa 4P

W badaniach jakościowych od ponad 15 lat. Specjalizuje się w badaniach eksploracyjnych, etnograficznych, badaniach komunikacyjnych, grzebie w poszukiwaniu insightów i szuka rozwiązań. Kocha to co robi, bo kocha ludzi, którzy stale fascynują i zaskakują.