Zrobiliśmy z bankiem ING dokument o braciach Kacperczyk, a Zetki powiedziały, że jest super
#genz #filmdokumentalny #marketing #braciakacperczyk #pokoleniekoncaswiata #bankowosc #produkcja
SESJA: KOMUNIKACJA

14.35

Podczas wystąpienia omówimy unikalny proces tworzenia kampanii skierowanej do pokolenia Z. Opowiemy, jak konkurs Papaya New Directors wspomaga niestandardową komunikację marek i buduje wraz z partnerami przestrzeń na niekonwencjonalne projekty. Za przykład posłuży nam współpraca z bankiem ING, dla którego stworzyliśmy 30-minutowy dokument zamiast tradycyjnego spotu reklamowego. Film opowiada o Braciach Kacperczyk, którzy słyną ze świetnego kontaktu z fanami, będąc jednym z najpopularniejszych duetów na polskiej scenie. Inspiracją do tego projektu był singiel pt. ,,Pokolenie Końca Świata”, opowiadający o uczuciach i uniwersalnych przeżyciach pokolenia Z. Materiał został w pełni wykorzystany przez marketera, miał szerokie działania PRowe, niosące się na różnych platformach, które rozpoczęła nietypowo premiera w offline. Podzielimy się zauważonymi przez nas tendencjami w komunikacji i przedstawimy omawiany projekt z wielu perspektyw. Skupimy się na wszystkich etapach procesu tworzenia kampanii – od początkowego pomysłu i wyboru influencera, który będzie autentyczny, aż po realizację. Swoim doświadczeniem podzielą się: Head of Concept Development Papaya New Directors oraz Papaya Originals i producentka Papaya Films z wieloletnim doświadczeniem. Pozwoli to na przedstawienie istotnych spostrzeżeń zarówno z procesu kreatywnego, jak i wykonawczego całego projektu.
Magdalena Ignatowicz

Head of Concept Development
Papaya Films

Pełni funkcję head of development konkursu Papaya New Directors oraz Papaya Originals. Odpowiada za relacje z klientami i wszelkie działania biznesowe. Współpracuje z działem produkcji oraz twórcami.
Kamila Zawada

Producentka
Papaya Films

Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi na kierunku produkcji filmowej. Od ponad 7 lat pracuje w branży reklamowej, od 2020 roku zasila szeregi Papaya Films. Swoje pierwsze doświadczenia w produkcji zdobywała na planach seriali w charakterze II kierownika produkcji.
KATARZYNA PIĄTEK

Marketing Expert
ING Bank Śląski

Marketerka z pasją do badań i strategicznego myślenia. W pracy odpowiada za budowanie marki banku w oczach młodych dorosłych. Tworzy i wdraża strategię komunikacji rozwiązań z obszaru bankowości codziennej. W tematy generacji Zet zagłębiła się już tak bardzo, że często zapomina, że to nie jej generacja. Mentorka w programie Zwolnieni z Teorii, gdzie wspiera licealistów w realizacji projektów społecznych. Prywatnie miłośniczka polskiego wzornictwa i designu.