insummit_youth
Jest ich w Polsce już blisko 11 milionów i to do nich należy przyszłość. Czy wiesz jakie naprawdę są pokolenia Zet & Alpha?

IDEA

INSUMMIT YOUTH to drugie obok wrześniowego Festiwalu Insightów i Innowacji wydarzenie realizowane przez PTBRIO pod marką INSUMMIT. Tym razem w całości poświęcone pokoleniom Zet & Alpha i skierowane do wszystkich, których różnorodność zachowań młodych generacji fascynuje i inspiruje do działania. Program wydarzenia to blisko 40 fascynujących wystąpień prezentujących kompleksowy obraz młodych pokoleń.

ZAPRASZAMY NA

INSUMMIT YOUTH

21 kwietnia 2023 r.

Piotr Bombol (adaily), Bartłomiej Brach (Brightlight), Małgorzata Chomentowska (EL Passion), Ania Chyl (Brand New Galaxy), Aleksandra Gębarowska (NielsenIQ), Karol Jachymek (SWPS), Jan Kisielewski (Żabka Group), Michał Lutostański (Kantar, SGH), Paweł Pawiński (NEW AREAS), Katarzyna Piątek (ING Bank Śląski), Krzysztof Polak (Semiotic Solutions), Anna Rzeźnik (CPC Brand Consultants), Anna Maria Szutowicz (Y&LOVERS), Aleksandra Trapp (infuture.institute)

DLA KOGO

Na INSUMMIT YOUTH zapraszamy wszystkich szukających aktualnej, sprawdzonej, eksperckiej wiedzy na temat młodych pokoleń. To wydarzenie jest dla Ciebie jeśli działasz w jednym (lub więcej) z poniższych obszarów..

Badania

Data Science

Innowacje

Strategia

Kreacja

Marketing

Media

UX/CX/HX

Consulting

Digital

Design

Service Design

Sustainable Growth

Kultura/Rozrywka

Policy Making

NGO

nETWORKING

Poza ekspercką wiedza najwyższej próby INSUMMIT YOUTH to także doskonała okazja do networkingu. W naszych wydarzeniach biorą udział setki osób, reprezentujących niezliczone branże i marki. Spotkasz tu zarówno dostawców Insightów, jak i tych, którzy tworzą innowacyjne sposoby ich wykorzystania w działaniu.

BILETY

Wydarzenie INSUMMIT YOUTH odbędzie się 21 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, w Warszawie.
Koszt biletu zawiera:
  • udział w stacjonarnym wydarzeniu INSUMMIT YOUTH
  • dostęp do materiałów konferencyjnych
  • przerwy kawowe i lunch podczas INSUMMIT YOUTH
CENA BILETU: 1690 zł.

CENA DLA CZŁONKÓW PTBRiO: 1490 zł.

PŁATNOŚĆ

Po złożeniu elektronicznego zamówienia otrzymasz automatyczne potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia w systemie. W zależności od wybranego sposobu płatności zostaniesz przekierowana/y do płatności online lub otrzymasz fakturę pro forma (pdf) w ciągu 3 dni roboczych. Fakturę VAT otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych od zarejestrowania płatności przez organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do korekty kwoty faktury w przypadku niesłusznie przyznanych rabatów. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie, zniżka za wcześniejsze zgłoszenie zostanie anulowana.

Płatności za udział w INSUMMIT YOUTH należy dokonać na konto:

ORA&Funksters
Nr rachunku bankowego: 84195000012006043994560002
Swift: PKOPPLPW
IBAN: PL

UWAGA: Rezygnację z udziału w INSUMMIT YOUTH można zgłaszać do 6 kwietnia 2023 r. mailem na adres: info@insummit.pl. Rezygnacja w późniejszym terminie pociąga za sobą konieczność wniesienia pełnej płatności.

Biorąc udział w wydarzeniu, uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie przez Organizatorów, Partnerów oraz Sponsorów zdjęć i filmów z ich wizerunkiem w relacji z wydarzenia i materiałach promocyjnych ww. podmiotów.